רדיו גיל חלוצי התעשייה 10 קרית מלאכי | טלפקס-08-8506516 | דוא"ל:benzion7@b​ezeqint.net​מולטימדיה ברכב
מערכות מולטימדיה לרכב הן המילה האחרונה בטכנולוגיה, מערכות משוכללות אלו מציעות לכם תוספות כמו מסכים, מערכת DVD, רמקולים ועוד אשר יהפכו את הרכב שלכם לקולנוע נייד המאשר חווית צפייה ושמע ברמות איכות גבוהות ביותר.

לפני מספר שנים DVD לרכב או מסך JPS היו נחלתם של עשירים בלבד, בעוד הם הרעיפו על רכבם מערכות סטריאו ומולטימדיה בשווי אלפי שקלים, אני הסתפקנו במערכת פשוטה עם צ'יינג'ר.

בשנים האחרונות חלו שינויים טכנולוגיים רבים בתחום מולטימדיה לרכב ומולטימדיה בכלל. התקנים כמו MP3 למערכות שמע ו DIVX למכשירי ה DVD הוזילו משמעותית את המחיר בשוק ויצרו תחרות גדולה בין היצרנים והמשווקים.

מערכות מולטימדיה לרכב כוללות:

רדיו DVD - קורא את כל הפורמטים הנמצאים בשוק כיום: DVD, DVD-R, MP3 MPEG4, VCD, CD-R/RW, Divx ועוד.
מערכת רמקולים מקיפה הכוללת מערכת סאונד היקפי וסאבוופר
מסך מגע דיגיטאלי לשליטה במערכת השמע הוידיאו וה JPS.
מסכי LCD במותקנים במשענות הרכב ומאפשרים צפייה בסרטים או חיבור קונסולות משחק פליסטיישן 2) ליושבי הרכב מאחור.
יציאות USB המאפשרות חיבור ישיר של דיסק און קי.
שלט המאפשר לכם לשלוט במערכת מבלי להסיר את העיניים מההגה.
זהו תאור כללי של מערכות מולטימדיה לרכב, בפועל ישנו מגוון גדול בהרבה של רכיבים מיצרנים שונים, תוספות וגאדג'טים שונים אשר תורמים להעצמת החוויה של מערכת רבת עוצמה וחדישה.

מעוניינים להתקין מולטימדיה לרכב ? ההמלצה שלנו היא לבצע השוואת מחירים באתרי המכירות השונים ולהרכיב את הדגם המתאים לכם (הן מבחינת תקציב והן מבחינת התאמה לרכב). בשלב הבא גשו עם הצעות המחיר למתקיני מולטימדיה לרכב מורשים ובקשו מהם הערכת מחיר נוספת.

וודאו כי מדובר באיש מקצועי בעל הסמכה ורישיון להתקין מערכות מולטימדיה לרכב. כמו כן יש לוודא כי אחריות היצרן תקפה אצל אותו מתקין (חלק מהחברות מחייבות התקנה במוסכים מורשים איתם הם עובדים).
חייג עכשיו: 050-9777717