רדיו גיל חלוצי התעשייה 10 קרית מלאכי | טלפקס-08-8506516 | דוא"ל:benzion7@b​ezeqint.netדיאגנוסטיקה ותקלות  ברכב
דיאגנוסטיקה לרכב- לא מה שהיה

כאשר משהו משתבש במכונית שלך, יש לך שתי אפשרויות: האחת היא לנסות לטפל בבעיה בעצמך, והשנייה היא להיות מומחה באבחון תקלות במכונית.

לפני כעשרים שנה היית צריך להתמודד עם הבעיות בעצמך וזה היה אפשרי רק אם ההבנה שלך בנושא דיאגנוסטיקה לרכב הייתה טובה. החיסרון הגדול הוא שהעניין לוקח זמן אם אתה לא מומחה לעניין וברוב המקרים היה זה עניין של ניסוי וטעייה.

כיום ,לעומת מה שהיה בעבר, ברוב המכוניות יש מערכות בקרה אלקטרוניות. בדיקה של המערכות האלה עלולה להיות מאוד מסובכת ואף  מסוכנת או במקרה של התעסקות עם כריות אוויר, אם אתה לא צריך לחלוטין יודע מה בדיוק אתה עושה.

כיצד מתבצעת דיאגנוסטיקה לרכב?

טכנאי רכב מומחה יכול לחבר את הציוד המקצועי שלו למערכת הממוחשבת של הרכב ולאתר את הבעיה תוך מספר דקות.

דיאגנוסטיקה לרכב יכולה לאבחן את מערכות ניהול מנוע, כרית אוויר / , מערכת המיזוג, תיבת ההילוכים האוטומטית, קודן ומערכת האורות.

חידושים בתחום דיאגנוסטיקה לרכב

ישנה מערכת חדשה בתחום דיאגנוסטיקה לרכב והיא מכילה רק שני כבלים, מה שהופך את הסיכוי של טעות לנדיר מאוד. על מנת לקרוא את הנתונים ולדעת לאבחן את התקלות חייבים להיות טכנאים מנוסים.לא מומלץ לבעלי רכב לא מנוסים לנסות לאבחן את המערכת.

גם אם אין שום בעיה עם המכונית שלך, ייתכן שתזדקק לשירותיו המקצועיים של טכנאי מומחה גם אם מדובר למשל על ביטול כריות האוויר ברכב. הדבר הזה נעשה בעקבות ישיבה ברכב של תינוקות קטנים, קשישים או חולים שעלולים להיות בסכנה על ידי כרית אוויר פעילה. טכנאי דיאגנוסטיקה לרכב יכול לעזור לך עם זה.

בכמה מהמדינות בהן שוררים תנאי מזג אוויר קיצוניים חשוב שיהיה טכנאי מקצועי שיבדוק את הרכב שלך על בסיס קבוע. בדרך זו ניתן למנוע או להפחית משמעותית אירועים שעלולים לסכן חיים

לסיכום- כנראה ההבדל הגדול ביותר בין אבחון היום, לבין מה שהיה פעם לפני עשרים שנה הוא שיש טכנאים מקצועיים בתחום דיאגנוסטיקה לרכב ויכולים לחסוך לכם זמן, כסף ואי נוחות.


חייג עכשיו: 050-9777717